O mnie

Łukasz DominikowskiOd ponad 12 lat tworzę strony internetowe. Programuję, projektuję i tworzę dedykowane aplikacje  internetowe.

Głównie narzędzia dla firm, które ułatwiają im codzienną pracę, automatyzują procesy i upraszczają czynności. Np. zamówienia ze sklepów i Allegro spływają do jednego miejsca, wysyłane są kody dostępu, wystawiana faktura, a w razie braku kodów w bazie – składamy zamówienie u dostawy. Wszystko w pełni automatycznie.

Jestem freelancerem, nigdy nie pracowałem na etacie, stąd też przeszedłem długą drogę (wciąż nią kroczę), do bycia efektywny, zmotywowanym i zorganizowanym. Teraz już potrafię wstać wcześnie rano bez drzemki, zaplanować sobie tydzień, skupić się na tym co najważniejsze i skończyć pracę przed zmrokiem 🙂

Jestem fanem idei GTD i narzędzia Nozbe, choć do zarządzania projektami używam Asany. Zerknij – lista narzędzi

Dotąd sprzedawałem tylko dedykowane usługi/aplikacje, w 2018 uruchomiłem projekt beTimes.pl, czyli usługę SaaS – narzędzie do tworzenia ofert One Time Offer i ograniczania ich czasowo.

Zawsze ciągnęło mnie do blogowania, miałem ok 10 blogów, z czego 8 to mega poważne projekty 🙂 Aktualnie piszę tutaj na dominikowski.com.pl o narzędziach, programowaniu, stronach na WordPress i produktywności. Na potrzeby beTimes.pl piszę o technikach sprzedażowych itp na blog.betimes.pl

Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną współpracę, zaprosić do podcastu albo na konferencję – możesz zapoznać się z moimi wcześniejszymi wystąpieniami.

Konferencja online Produkt: Next Level

Prezentacja o tym, jak stworzyć ofertę jednorazową po zapisaniu na newsletter. Czyli jak zamienić subskrybentów w płacących klientów.

Konferencja online produkt next level

Praca w domu

Gość w podcaście StormITpl.

Jak wykorzystać licznik w marketingu?

Live z Magdaleną Sadowską z robieto.pl.

Jak wykorzystać licznik w marketingu? Live Łukasz Dominikowski

Własna aplikacja Saas

Gość w podcaście Pawła Kępy.

Jak zamienić subskrybentów od razu w płacących klientów?

Prelegent na konferencji Jak żyć w necie.

Jak żyć w necie? Konferencja online, prelegenci

Produktywność i efektywność, czyli jak się ogarnąć na co dzień

Gość w podcaście Agnieszki Zawiski.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem