Ile kosztuje firmowa strona internetowa?

Szukając wykonawcy swojej strony firmowej otrzymasz pewnie wiele propozycji jej wykonania, z różnorodnymi cenami. Ceny będą się zaczynać już od 99 zł, a górna granica odbierze Ci dech na kilka minut.

Chcąc możliwie najbardziej uczciwie odpowiedzieć na to pytanie, musiałbym powiedzieć „to zależy”.

To ile w końcu kosztuje strona firmowa?

Wiele czynników wpływa na cenę usługi, wiele zależy przede wszystkim od Twoich oczekiwań, czy też Twojego budżetu. Jeśli chcesz przeznaczyć na stronę 800 zł – nie ma problemu, da się zrobić. Jeśli chcesz przeznaczyć 8000 zł – też nie ma problemu, ktoś chętnie zrobi Ci stronę za 8000 zł.

Jak pewnie domyślasz się, chcę Ci uświadomić, że zapłacisz tyle, ile oczekujesz od nowej strony.

Płacisz tyle ile chcesz od strony

Jeśli chcesz dedykowanego CMS, pisanego specjalnie pod Twoje specyficzne potrzeby, do tego super grafiki, tekstów na stronę i pozycjonowania, to będziesz musiał zapłacić dobrych kilka tysięcy złotych.

Jeśli zadowoli Cię gotowy szablon, uzupełniony w Twoje logo i teksty, to spokojnie zmieścisz się we wspomnianych wcześniej 800 zł.

A ile kosztuje porządna strona firmowa?

Strona stronie nie równa, ale chcąc mieć naprawdę PORZĄDNĄ STRONĘ musisz się liczyć z kosztami zaczynającymi się chociaż od 1000 zł.

Co mam na myśli mówiąc 'porządna strona’ ?

Porządna strona, to taka, która jest stworzona w sposób przemyślany, uprzednio zaprojektowana. To taka strona, która spełnia wymagania strony w danej branży. To strona, która ma cel, która jest prosta w obsłudze, która spełnia swoje zadanie, a do tego wygląda estetycznie i nowocześnie. Co ważne, to strona dostosowana do grupy docelowej.

Porządna strona firmowa, to taka, przy której projektowaniu użyto mózgu.

Czego możesz oczekiwać od porządnej strony za 1000 zł, szukaj w pozostałych wpisach na blogu.

A ile kosztowała Twoja strona firmowa? Ile jesteś w stanie zapłacić za taką usługę? Napisz w komentarzu

Weź się ogarnij

Moje 7, najlepszych, sprawdzonych
sposobów na efektywną pracę zdalną
Do wdrożenia jeszcze dziś!Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem